Facebook Box
Bella Contour
W urządzeniu Bella Contour zastosowano nieinwazyjna metodę wykorzystującą technologię rezonansu ultradżwiękowego (URT Ultra-sound Resonant Technology), która pozwala:
  • ZREDUKOWAĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ
  • ZREDUKOWAĆ CELLULIT
  • MODELOWAĆ SYLWETKĘ
  • ZREDUKOWAĆ OBWÓD CIAŁA
  • WYGŁADZIĆ SKÓRĘ
Technologia oparta jest na naturalnych procesach zachodzących w organiźmie. Zabieg z wykorzystaniem rezonansu komórek tłuszczowych jest bezpieczny i skuteczny, ponieważ nie uszkadza komórek tłuszczowych. Technologia BellaContour zmienia postać tkanki tłuszczowej, jest ona zużywana w naturalnych procesach życiowych.

Sonda urządzenia umieszczona na ciele pacjenta wykonuje dwie operacje:
  1. Precyzyjnie identyfikuje tkankę tłuszczową i cellulit. Identyfikacja tkanki wykonywana jest poprzez ultradżwiękowy układ nadawczo-odbiorczy, który w warstwie tłuszczowej określa: LOKALIZACJĘ I GŁĘBOKOŚĆ, GĘSTOŚĆ ORAZ GRUBOŚĆ.
  2. Po określeniu parametrów tkanki tłuszczowej i cellulitu system określa częstotliwość i moc fali ultradżwiękowej, która wprowadza te tkanki w rezonans. Zależnie od stanu tkanek pełny proces leczenia powinien obejmować 6 - 10 sesji zabiegowych, jednak pierwsze znaczące wyniki osiągane są już po 1-3 sesjach. Jedna sesja trwa ok. 40 minut.


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskjego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013 oraz budżetu państwa. FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI